Moderní sedací souprava Zebrano, šedá Manila Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Zebrano  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Žinilková... více informací »
Moderní sedací souprava Zebrano
Značka: Mjn
21 271 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Zebrano  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Žinilková...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Zebrano 
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Žinilková látka Manila – měkká a na dotek příjemná plyšovou struktura. Je vysoce odolná proti oděru a barva nebledne – je odolná vůči světlu.
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru 
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus 
Součástí je funkce polohování záhlavníků (rohový díl tuto funkci nemá) 

 
Rozměry: (délka x šířka) 
247x181cm 
Plocha po rozložení: 196x129cm  
 
 
Ve slevě produkt dostanete teď na našich stránkách umístěný v rubrice sedačky rohové! Připravili jsme ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za akční cenu! To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce také další skvělé kousky od dodavatele Mjn. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Mjn pro vás vyrábí top zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento velmi žádaný produkt Moderní sedací souprava Zebrano, šedá Manila Roh: Orientace rohu Pravý roh od top značky Mjn můžete získat na našich stránkách téměř zdarma! Akční cena 21 271 Kč.