Moderní sedací souprava tvaru U Brian, šedá

  Moderní sedací souprava  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Pevná... více informací »
Moderní sedací souprava tvaru U Brian
Značka: VPM
19 277 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní sedací souprava  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Pevná...

  Moderní sedací souprava  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Pevná režná láka Malmo  Souprava má univerzální pravo-levý roh  Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru  Volně ložené polštáře jsou součástí sedací soupravy  Díky polštářů, si můžete vytvořit ideální polohu pro relaxaci    Rozměry: (délka x hloubka x hloubka x výška) 
294x220x150x70cm 
Plocha po rozložení: 260x130cm  Kvalitní a žádaný produkt Moderní sedací souprava tvaru U Brian, šedá seženete ještě tu na webu umístěný v sekci uncategorized. Připravili jsme pro vás akční produkty z této známé sekce za extra cenu. V očích zákazníků populární výrobce vás obohatí o vysoce kvalitní produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Velmi žádaný produkt Moderní sedací souprava tvaru U Brian, šedá od značky s tradicí a dobrou pověstí VPM máte možnost koupit v aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 19 277 Kč.