Moderní sedací souprava Ledrano, žlutá Monolith Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Ledrano  Nyní za super akční cenu pouze u nás!   Dodáváme v provedení pravý nebo levý... více informací »
Moderní sedací souprava Ledrano
Značka: ELT
29 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Ledrano  Nyní za super akční cenu pouze u nás!   Dodáváme v provedení pravý nebo levý...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Ledrano 
Nyní za super akční cenu pouze u nás!  
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Na hlavní fotce sedačka v provedení levý roh
Sedačka v pevné žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 
Součástí je funkce polohování hlavových opěrek 
Rozklad není potažen stejnou látkou jako sezení

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
275x205x69-98cm 
Plocha po rozložení: 210x125cm 
 
 
Zajímavý výrobek Moderní sedací souprava Ledrano, žlutá Monolith Roh: Orientace rohu Pravý můžete pořídit mimo jiné tady na našem webu umístěný v sekci sedačky rohové. Nyní najdete zcela nové produkty z naší rubriky ve výprodejové akci. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží značky ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Moderní sedací souprava Ledrano, žlutá Monolith Roh: Orientace rohu Pravý roh od dodavatele s dlouholetou historií ELT je k sehnání na našich stránkách teď opravdu výhodně. Výhodně za skvělou cenu 29 999 Kč.