Moderní sedací souprava Ledrano, žlutá Monolith Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Ledrano  Nyní za super akční cenu pouze u nás!   Dodáváme v provedení pravý nebo levý... více informací »
Moderní sedací souprava Ledrano
Značka: ELT
29 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Ledrano  Nyní za super akční cenu pouze u nás!   Dodáváme v provedení pravý nebo levý...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Ledrano 
Nyní za super akční cenu pouze u nás!  
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Na hlavní fotce sedačka v provedení levý roh
Sedačka v pevné žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 
Součástí je funkce polohování hlavových opěrek 
Rozklad není potažen stejnou látkou jako sezení

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
275x205x69-98cm 
Plocha po rozložení: 210x125cm 
 
 
Často hledaný produkt Moderní sedací souprava Ledrano, žlutá Monolith Roh: Orientace rohu je k dispozici přímo tu na stránkách zařazený v kategorii sedačky rohové. Vyberte si zcela nové produkty ze zmíněné kategorie ve slevě!

Tento kvalitní a levný kus Moderní sedací souprava Ledrano, žlutá Monolith Roh: Orientace rohu Levý roh od značky se skvělou pověstí ELT lze zakoupit právě teď v nabídce opravdu levně. Nyní zakoupíte za 29 999 Kč.