Moderní sedací souprava Ledrano, šedá Savana Roh: Orientace rohu Pravý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Ledrano  Nyní za super akční cenu pouze u nás!   Dodáváme v provedení pravý nebo levý... více informací »
Moderní sedací souprava Ledrano
Značka: ELT
28 299 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Ledrano  Nyní za super akční cenu pouze u nás!   Dodáváme v provedení pravý nebo levý...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Ledrano 
Nyní za super akční cenu pouze u nás!  
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Na hlavní fotce sedačka v provedení levý roh
Sedačka v pevné režné látce Savana – Jedná se o snadno čistitelnou látku s pletenou strukturou, která je jemná a příjemná na dotek. Je vyrobens ze syntetických vláken, která poskytují odolnost proti světlu. Má výztuž z další síťoviny, která zvyšuje její odolnost proti roztržení.
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 
Součástí je funkce polohování hlavových opěrek 
Rozklad není potažen stejnou látkou jako sezení

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
275x205x69-98cm 
Plocha po rozložení: 210x125cm 
 
 
Unikátní a oblíbený produkt Moderní sedací souprava Ledrano, šedá Savana Roh: Orientace rohu Pravý roh lze sehnat v pohodě tu na webu zařazený v rubrice sedačky rohové. Vyberte si oblíbené produkty z této známé kategorie za výprodejovou cenu! Významný dodavatel ELT vás obohatí o top výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Unikátní a žádaný kousek Moderní sedací souprava Ledrano, šedá Savana Roh: Orientace rohu Pravý roh s pečetí kvality od značky ELT máte možnost nakoupit právě zde za příznivou cenu! Nyní zakoupíte za 28 299 Kč.