Moderní sedací souprava Ledrano, šedá Savana Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Ledrano  Nyní za super akční cenu pouze u nás!   Dodáváme v provedení pravý nebo levý... více informací »
Moderní sedací souprava Ledrano
Značka: ELT
28 299 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Ledrano  Nyní za super akční cenu pouze u nás!   Dodáváme v provedení pravý nebo levý...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Ledrano 
Nyní za super akční cenu pouze u nás!  
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Na hlavní fotce sedačka v provedení levý roh
Sedačka v pevné režné látce Savana – Jedná se o snadno čistitelnou látku s pletenou strukturou, která je jemná a příjemná na dotek. Je vyrobens ze syntetických vláken, která poskytují odolnost proti světlu. Má výztuž z další síťoviny, která zvyšuje její odolnost proti roztržení.
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 
Součástí je funkce polohování hlavových opěrek 
Rozklad není potažen stejnou látkou jako sezení

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
275x205x69-98cm 
Plocha po rozložení: 210x125cm 
 
 Zcela unikátní produkt Moderní sedací souprava Ledrano, šedá Savana Roh: Orientace máte možnost sehnat bezstarostně na stránkách v oblíbené rubrice sedačky rohové! Nyní si můžete pořídit akční kusy ze zmíněné rubriky za super ceny. Tato vyjímečná značka ELT pro vás připravuje prvotřídní výrobky Nakupujte výhoděn u nás! To není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od dodavatele ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Moderní sedací souprava Ledrano, šedá Savana Roh: Orientace rohu Levý roh od spolehlivého výrobce ELT k dostání v naší nabídce za extra cenu! Teď za akční cenu 28 299 Kč.