Moderní sedací souprava Ledrano, černá Velvet Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Ledrano  Nyní za super akční cenu pouze u nás!   Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Na hlavní... více informací »
Moderní sedací souprava Ledrano
Značka: ELT
29 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Ledrano  Nyní za super akční cenu pouze u nás!   Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Na hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Ledrano 
Nyní za super akční cenu pouze u nás!  
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Na hlavní fotce sedačka v provedení levý roh
Sedačka v pevné žinilkové látce Mat Velvet – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. 
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 
Součástí je funkce polohování hlavových opěrek 
Rozklad není potažen stejnou látkou jako sezení

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
275x205x69-98cm 
Plocha po rozložení: 210x125cm 
 
 
Kvalitní a žádaný produkt Moderní sedací souprava Ledrano, seženete rovněž u nás v oblíbené kategorii sedačky rohové! Máme pro vás podobné výrobky ve zmíněné sekci ve výprodejové akci. Populární dodavatel ELT svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní výrobky Přesvědčte se! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další prověřené produkty od dodavatele ELT. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Moderní sedací souprava Ledrano, černá Velvet Roh: Orientace rohu Levý roh od výrobce s mnohaletou tradicí ELT máte možnost získat u nás až neuvěřitelně levně! Nabídka od 29 999 Kč.