Moderní sedací souprava Estrela, vínová Mat Velvet Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Estrela  Nyní za super akční cenu pouze u nás!   Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Na hlavní... více informací »
Moderní sedací souprava Estrela
Značka: ELT
42 399 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Estrela  Nyní za super akční cenu pouze u nás!   Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Na hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Estrela 
Nyní za super akční cenu pouze u nás!  
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Na hlavní fotce sedačka v provedení levý roh
Sedačka v kvalitní žinilkové látce Mat Velvet – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. 
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 
Součástí je funkce polohování hlavových opěrek 
Rozklad není potažen stejnou látkou jako sezení

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
330x190x69-98cm 
Plocha po rozložení: 250x110cm 
 
 
Kvalitní a velmi žádaný produkt Moderní sedací souprava Estrela, vínová Mat Velvet Roh: Orientace rohu Levý roh můžete sehnat přímo tu na našich stránkách v oblíbené kategorii sedačky rohové. Nyní získáte unikátní kusy ve zmíněné sekci na pár kliknutí. Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další kvalitní zboží od výrobce ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Významná značka ELT má na skladě kvalitní produkty

Oblíbený a akční produkt Moderní sedací souprava Estrela, vínová Mat Velvet Roh: Orientace rohu Levý roh od kvalitní společnosti ELT snadno můžete najít v naší nabídce za báječnou cenu! Nyní za 42 399 Kč.