Moderní sedací souprava Estrela, modrá Monolith Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Estrela  Nyní za super akční cenu pouze u nás!   Dodáváme v provedení pravý nebo levý... více informací »
Moderní sedací souprava Estrela
Značka: ELT
42 399 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Estrela  Nyní za super akční cenu pouze u nás!   Dodáváme v provedení pravý nebo levý...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Estrela 
Nyní za super akční cenu pouze u nás!  
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Na hlavní fotce sedačka v provedení levý roh
Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 
Součástí je funkce polohování hlavových opěrek 
Rozklad není potažen stejnou látkou jako sezení

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
330x190x69-98cm 
Plocha po rozložení: 250x110cm 
 
 Tento akční a ve slevě výrobek Moderní sedací souprava Estrela, modrá Monolith Roh: Orientace rohu Levý roh lze zakoupit prostě tady a teď na našem webu umístěný v kategorii sedačky rohové. Nyní získáte oblíbené produkty z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás další vybrané produkty od značky ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento diskontní kousek Moderní sedací souprava Estrela, modrá Monolith Roh: Orientace rohu Levý roh s osvědčenou značkou ELT máte možnost získat aktuálně na webu v akci. Cena od 42 399 Kč.