Moderní sedací souprava Estrela, grafitová Monolith Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Estrela  Nyní za super akční cenu pouze u nás!   Dodáváme v provedení pravý nebo levý... více informací »
Moderní sedací souprava Estrela
Značka: ELT
42 399 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Estrela  Nyní za super akční cenu pouze u nás!   Dodáváme v provedení pravý nebo levý...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Estrela 
Nyní za super akční cenu pouze u nás!  
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Na hlavní fotce sedačka v provedení levý roh
Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 
Součástí je funkce polohování hlavových opěrek 
Rozklad není potažen stejnou látkou jako sezení

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
330x190x69-98cm 
Plocha po rozložení: 250x110cm 
 
  Tento neodolatelný produkt je k dostání snadno na našich stránkách zařazený v rubrice sedačky rohové. Nyní pořídíte ještě podobné kusy z této populární sekce ve výprodejové akci. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další prověřené zboží od značky ELT. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Moderní sedací souprava Estrela, grafitová Monolith Roh: Orientace rohu Levý roh od značky s dobrým jménem ELT snadno získáte tady a teď v akci! Akční cena od 42 399 Kč.