Moderní rozkládací pohovka Karla, žlutá

  Moderní pohovka Karla  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Krásná pohovka nyní v cenové akci! Pohovka je... více informací »
Moderní rozkládací pohovka Karla
Značka: DBK
5 288 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní pohovka Karla  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Krásná pohovka nyní v cenové akci! Pohovka je...

 

Moderní pohovka Karla 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Krásná pohovka nyní v cenové akci!
Pohovka je rozkládací  

 
Parametry (šířka x výška x hloubka) 
184x72x80cm 
Plocha po rozložení: 94x184cm 
 
 
ROZKLÁDACÍ POHOVKA KARLA 
Rádi byste novou, všestrannou pohovku s příjemným designem? Máte omezený rozpočet? Žádný problém! Karla je zde pro vás. Její nápaditý potah dodá vašemu interiéru šmrnc, ať si vyberete jakékoliv její barevné provedení. Samozřejmostí je možnost rozložení na pohodlné lůžko. Neváhejte, štěstí máte na dosah ruky!
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení. Super produkt Moderní rozkládací pohovka Karla, můžete koupit bezstarostně tu na našem webu umístěný v sekci pohovky – 3 sedáky! Najděte si unikátní produkty z naší rubriky snadno online. U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další prověřené produkty od dodavatele DBK. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce DBK vám poskytuje vynikající produkty A to ještě není vše.

Designový výrobek Moderní rozkládací pohovka Karla, žlutá od skvělé značky DBK můžete dostat právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Aktuálně v akci od 5 288 Kč.