Moderní rozkládací pohovka Erika II nr. 02

  Moderní pohovka Erika  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Krásná pohovka nyní v cenové akci! Pohovka je... více informací »
Moderní rozkládací pohovka Erika II nr. 02
Značka: DBK
6 475 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní pohovka Erika  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Krásná pohovka nyní v cenové akci! Pohovka je...

 

Moderní pohovka Erika 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Krásná pohovka nyní v cenové akci!
Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru
Potah: eko-kůže 

 
Parametry (šířka x výška x hloubka) 
195x90x85cm 
Plocha po rozložení: 120x195cm 
 
 
ROZKLÁDACÍ POHOVKA ERIKA 
Rádi byste novou, všestrannou pohovku s příjemným designem? Máte omezený rozpočet? Žádný problém! Erika je zde pro vás. Její nápaditý potah dodá vašemu interiéru šmrnc, ať si vyberete jakékoliv její barevné provedení. Samozřejmostí je možnost rozložení na pohodlné lůžko. Neváhejte, štěstí máte na dosah ruky!
 
Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.  Výjimečný produkt Moderní rozkládací pohovka Erika II nr. 02 máte možnost získat bezstarostně tu na našich stránkách v sekci pohovky – 3 sedáky! Nyní si můžete pořídit akční výrobky z této oblíbené rubriky za výhodnou cenu.

Nejprodávanější výrobek Moderní rozkládací pohovka Erika II nr. 02 od populární značky DBK najdete již dnes se slevou! Akční cena 6 475 Kč.