Moderní rohová sedačka Salamander, grafitová Monolith

  Moderní a kvalitní sedací souprava Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní... více informací »
Moderní rohová sedačka Salamander
Značka: ROB
26 499 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Univerzální pravo-levý roh 
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus 
Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
345×229/180x83cm 
Plocha po rozložení: 315x145cm 
Rozměr úložného prostoru: 110x70cm 
 
 
Ve slevě tento produkt Moderní rohová sedačka Salamander, grafitová máte možnost pořídit bez obtíží tu na stránkách ve známé rubrice sedačky rohové! Vyberte si akční produkty z této rubriky z pohodlí domova! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží značky ROB. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Mezi zákazníky oblíbený výrobce ROB má na skladě skvělý sortiment.

Zlevněný kus Moderní rohová sedačka Salamander, grafitová Monolith od skvělé značky ROB snadno najdete právě nyní za výborné peníze. Nabídka od 26 499 Kč.