Moderní rohová sedačka Molda, Levý roh, Pytlovina Monet 51 hnědá

  Luxusní sedací souprava Molda nyní u nás se slevou!  Sedačku dodáváme v provedení levý roh Sedačka v potahu pytlovina Monet... více informací »
Moderní rohová sedačka Molda
Značka: WSL
24 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Luxusní sedací souprava Molda nyní u nás se slevou!  Sedačku dodáváme v provedení levý roh Sedačka v potahu pytlovina Monet...

 

Luxusní sedací souprava Molda nyní u nás se slevou! 
Sedačku dodáváme v provedení levý roh
Sedačka v potahu pytlovina Monet 51
Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru 
Vysoká opěradla zajištují pohodlné sezení
Kvalitní a stabilní dřevená konstrukce
Zadní částo očalouněna originálním potahem jako korpus sedačky 
Díky tomu je možné sedaí soupravu umístit i do volného prostoru 
Sedací souprava obsahuje funkci polohovatelných záhlavníků 

 
Rozměry: 
277x189x75-90cm
Plocha po rozložení: 210x125cm 
 
Monet 51:

 
SEDACÍ SOUPRAVA MOLDA   
Její hravé oblé tvary vás nadchnou stejně tak, jako trendová kombinace materiálů a barevné provedení. Polohovatelné opěrky navíc zajistí maximální pohodlí. Ať pozvete přátelé nebo si jen pustíte oblíbený film, Molda bude věrným společníkem. Vynikne stejně dobře v rohu jako v prostoru! Dejte na první pohled a udělejte si radost!
 
Udělejte si radost snadným nákupem sedačky a vytvořte si krásné a pohodlné bydlení. Molda je sedací souprava luxusního vzhledu za skvělou cenu! Velmi oblíbená souprava, díky modernímu designu, kvalitním potahům a preciznímu provedení. Lenoška zajištuje přijemnou polohu za všech okolností 🙂
 

Tento nejprodávanější kus Moderní rohová sedačka Molda, Levý roh, Pytlovina Monet 51 hnědá od skvělé a známé značky WSL je k získání v naší nabídce v akci. Momentálně k dispozici za 24 999 Kč.