Moderní rohová sedačka Malaga, bílá/tmavě šedá Roh: Orientace rohu Levý roh

 Moderní a kvalitní sedací souprava Malaga  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní... více informací »
Moderní rohová sedačka Malaga
Značka: Mjn
21 492 Kč
Ověřit dostupnost
 Moderní a kvalitní sedací souprava Malaga  Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní...

 Moderní a kvalitní sedací souprava Malaga 

Nyní za super akční cenu pouze u nás! 

Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 

Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh

Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru 

Volně ložené polštáře jsou součástí sedací soupravy 

Díky polštářů, si můžete vytvořit ideální polohu pro relaxaci 

Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus 

Rozměry: (délka x šířka x výška) 278x151x76cm 
Plocha po rozložení: 240x129cm 
 
LUXUSNÍ SEDACÍ SOUPRAVA MALAGA 
Oh là là ! Tak tohle je opravdu povedený kousek, nemyslíte? Ta prostornost, nápaditost a dokonalé tvary! Neříkejte, že byste nechtěli mít podobného mazlíčka doma! Sedačka Malaga pohodlně pohostí všechny vaše přátelé a vy tak budete oblíbenými hostiteli. Moderní kombinace eko-kůže a tkaniny, vytříbené barevné varianty a prvotřídní provedení dodají vašemu interiéru punc luxusu. Díky své prostornosti se okamžitě stane dominantou vašeho interiéru!
 
Malaga je sedací souprava velmi moderního designu. Pokud hledáte moderní design a praktičnost, Malaga pro vás bude správná volba. Praktickou stránku zajištuje funkce rozkládání pro přiležitostné návštěvy. Polštáře jsou volně ložené, můžete si díky nim vytvořit ideální polohu při sezení nebo ležení. Soupravu Malaga si můžete zvolit v provedení pravý nebo levý roh. Moderní kombinace potahů eko-kůže a látky rozzáří každý pokoj. 
  Tento žádaný produkt je k sehnání přímo tady u nás ve známé sekci sedačky rohové! Nyní si můžete vybrat zcela nové produkty z této populární sekce za nejnižší cenu!

Akční a ve slevě výrobek Moderní rohová sedačka Malaga, bílá/tmavě šedá Roh: Orientace rohu Levý roh od našeho předního výrobce Mjn jednoduše můžete najít právě teď se slevou! Nyní pořídíte za 21 492 Kč.