Moderní rohová sedačka Andora, černá Savana Roh: Orientace rohu Levý roh

  Moderní a kvalitní sedací souprava Andora Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní... více informací »
Moderní rohová sedačka Astra
Značka: ELT
23 499 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní a kvalitní sedací souprava Andora Nyní za super akční cenu pouze u nás!  Cena je platná pro potah na hlavní hlavní...

 

Moderní a kvalitní sedací souprava Andora
Nyní za super akční cenu pouze u nás! 
Cena je platná pro potah na hlavní hlavní fotografii 
Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh
Zadní část očalouněna originálním potahem jako korpus 
Sedačka v potahu režná látka Savana
Sedačka je rozkládací včetně úložného prostoru 
Rozklad není potažen stejným potahem jako sezení
Polohovatelné záhlavníky jsou v ceně 

 
Rozměry: (délka x šířka x výška) 
275x202x90cm 
Plocha po rozložení: 125x193cm
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA 
 
Moderní design, pohodlí a účelnost, to vše vám nabídne sedací souprava Andora. Tato sedačka se stane oblíbeným místem každodenního odpočinku.  Kombinace dvou různých materiálů potahů a dvou barevných odstínů je současným trendem. Andora je velká sedačka, která pohodlně pohostí i větší návštěvu. 
 
Zcela unikátní výrobek Moderní rohová sedačka Andora, černá Savana Roh: Orientace rohu dostanete taky tu na našich stránkách umístěný v sekci sedačky rohové! Nyní získáte vyjímečné výrobky ve zmíněné sekci v bezva akci. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás více produktů od dodavatele ELT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Moderní rohová sedačka Andora, černá Savana Roh: Orientace rohu Levý roh od skvělého výrobce ELT jde nakoupit právě teď u nás skutečně výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 23 499 Kč.