Moderní rohová sedací souprava Noose, šedá Roh: Orientace rohu Levý roh

Noose je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor  Dodáváme v provedení pravý nebo levý... více informací »
Moderní rohová sedací souprava Noose
Značka: DBK
21 587 Kč
Ověřit dostupnost
Noose je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor  Dodáváme v provedení pravý nebo levý...

Noose je moderní sedací souprava v kvalitním provedení 
Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor 
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Sedačka má funkci polohování záhlavníků 
Nyní pouze u nás za TOP akční cenu! 
Kvalitní výpln sedáků zajištuje pohodlné a příjemné sezení  
Akční cena je platná pro provedení jako na fotografii!  

 
Rozměry
270x202cm 
Plocha po rozložení: 203x127cm
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA NOOSE
 
Nová sedačka? Měla by být elegantní, funkční, pohodlná a prostě jedinečná? Právě jste takovou našli! Sedací souprava Noose bude perlou vašeho obýváku. Moderní křivky, pohodlné polštáře, dostatek prostoru pro lenošení, to vše si můžete dopřát! Neváhejte a pospíchejte, obdivné pohledy hostů si budete moct vychutnávat s každou další návštěvou!
 
Tento levný výrobek získáte v pohodě tady u nás v populární sekci sedačky rohové! Nyní můžete najít ještě podobné kousky ze zmíněné sekce jednoduše online! To není všechno, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce však také více skvělých kousků od značky DBK. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce DBK nabízí špičkové zboží. Nové kousky každý den!

Unikátní a oblíbený produkt Moderní rohová sedací souprava Noose, šedá Roh: Orientace rohu Levý roh od značky s dobrým jménem DBK jde pořídit právě za nejnižší cenu. Pouze nyní za 21 587 Kč.