Moderní rohová sedací souprava Noose, hnědá Roh: Orientace rohu Pravý roh

Noose je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor  Dodáváme v provedení... více informací »
Moderní rohová sedací souprava Noose
Značka: DBK
21 587 Kč
Ověřit dostupnost
Noose je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor  Dodáváme v provedení...

Noose je moderní sedací souprava v kvalitním provedení 
Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor 
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Sedačka má funkci polohování záhlavníků 
Nyní pouze u nás za TOP akční cenu! 
Kvalitní výpln sedáků zajištuje pohodlné a příjemné sezení  
Akční cena je platná pro provedení jako na fotografii!  

 
Rozměry
270x202cm 
Plocha po rozložení: 203x127cm
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA NOOSE
 
Nová sedačka? Měla by být elegantní, funkční, pohodlná a prostě jedinečná? Právě jste takovou našli! Sedací souprava Noose bude perlou vašeho obýváku. Moderní křivky, pohodlné polštáře, dostatek prostoru pro lenošení, to vše si můžete dopřát! Neváhejte a pospíchejte, obdivné pohledy hostů si budete moct vychutnávat s každou další návštěvou!
  Tento nejprodávanější produkt Moderní rohová sedací souprava Noose, hnědá lze koupit právě zde na našich stránkách v rubrice sedačky rohové. Máme pro vás ještě podobné produkty z naší kategorie jednoduše online. Náš sortiment je široký, máme v nabídce také další prověřené produkty od značky DBK. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel DBK pro své zákazníky dodává kvalitní výrobky. A to je teprve začátek.

Tento akční produkt Moderní rohová sedací souprava Noose, hnědá Roh: Orientace rohu Pravý roh od kvalitní společnosti DBK jednoduše seženete právě nyní za super cenu. Cena od 21 587 Kč.