Moderní rohová sedací souprava Noose, hnědá Roh: Orientace rohu Levý roh

Noose je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor  Dodáváme v provedení pravý nebo levý... více informací »
Moderní rohová sedací souprava Noose
Značka: DBK
21 587 Kč
Ověřit dostupnost
Noose je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor  Dodáváme v provedení pravý nebo levý...

Noose je moderní sedací souprava v kvalitním provedení 
Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor 
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Sedačka má funkci polohování záhlavníků 
Nyní pouze u nás za TOP akční cenu! 
Kvalitní výpln sedáků zajištuje pohodlné a příjemné sezení  
Akční cena je platná pro provedení jako na fotografii!  

 
Rozměry
270x202cm 
Plocha po rozložení: 203x127cm
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA NOOSE
 
Nová sedačka? Měla by být elegantní, funkční, pohodlná a prostě jedinečná? Právě jste takovou našli! Sedací souprava Noose bude perlou vašeho obýváku. Moderní křivky, pohodlné polštáře, dostatek prostoru pro lenošení, to vše si můžete dopřát! Neváhejte a pospíchejte, obdivné pohledy hostů si budete moct vychutnávat s každou další návštěvou!
  Výjimečný a žádaný produkt Moderní rohová sedací souprava Noose, hnědá Roh: Orientace rohu Levý máte možnost nakoupit ještě tady na webu ve známé kategorii sedačky rohové. Nyní můžete koupit ještě další produkty ve zmiňované rubrice za super cenu!

Tento diskontní výrobek Moderní rohová sedací souprava Noose, hnědá Roh: Orientace rohu Levý roh od předního výrobce DBK je dostupný aktuálně na našich stránkách za výhodné peníze! Nabídky již od 21 587 Kč.