Moderní rohová sedací souprava Noose, černá Roh: Orientace rohu Pravý roh

Noose je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor  Dodáváme v provedení... více informací »
Moderní rohová sedací souprava Noose
Značka: DBK
21 587 Kč
Ověřit dostupnost
Noose je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor  Dodáváme v provedení...

Noose je moderní sedací souprava v kvalitním provedení 
Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor 
Dodáváme v provedení pravý nebo levý roh 
Sedačka má funkci polohování záhlavníků 
Nyní pouze u nás za TOP akční cenu! 
Kvalitní výpln sedáků zajištuje pohodlné a příjemné sezení  
Akční cena je platná pro provedení jako na fotografii!  

 
Rozměry
270x202cm 
Plocha po rozložení: 203x127cm
 
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA NOOSE
 
Nová sedačka? Měla by být elegantní, funkční, pohodlná a prostě jedinečná? Právě jste takovou našli! Sedací souprava Noose bude perlou vašeho obýváku. Moderní křivky, pohodlné polštáře, dostatek prostoru pro lenošení, to vše si můžete dopřát! Neváhejte a pospíchejte, obdivné pohledy hostů si budete moct vychutnávat s každou další návštěvou!
  Tento velmi oblíbený produkt Moderní rohová sedací souprava Noose, černá můžete pořídit lehce tady u nás zařazený v kategorii sedačky rohové! Získejte zlevněné zboží ve zmiňované sekci za příznivou cenu! Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další kvalitní kousky od výrobce DBK. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Neodolatelný kus Moderní rohová sedací souprava Noose, černá Roh: Orientace rohu Pravý roh od dodavatele zboží DBK jde nakoupit u nás teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Za bezkonkureční cenu 21 587 Kč.