Moderní rohová sedací souprava Lara MAX, šedá

Lara je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor  Sedací souprava má... více informací »
Moderní rohová sedací souprava Lara MAX
Značka: DBK
18 349 Kč
Ověřit dostupnost
Lara je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor  Sedací souprava má...

Lara je moderní sedací souprava v kvalitním provedení 
Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor 
Sedací souprava má univerzální pravo-levý roh 
Nyní pouze u nás za TOP akční cenu! 
Kvalitní výpln sedáků zajištuje pohodlné a příjemné sezení  
Akční cena je platná pro provedení jako na fotografii!  

 
Rozměry
292x180cm 
Plocha po rozložení: 237x131cm
Výška sedu: 45 cm
 
ELEGANTNÍ SEDACÍ SOUPRAVA LARA 
 
Nová sedačka? Měla by být elegantní, funkční, pohodlná a prostě jedinečná? Právě jste takovou našli! Sedací souprava Lara bude perlou vašeho obýváku. Moderní křivky, pohodlné polštáře, dostatek prostoru pro lenošení, to vše si můžete dopřát! Neváhejte a pospíchejte, obdivné pohledy hostů si budete moct vychutnávat s každou další návštěvou!
 Unikátní produkt lze sehnat bezstarostně tady a teď na našem webu umístěný v sekci sedačky rohové! Nyní si můžete koupit jiné zboží z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci. Známý dodavatel DBK vám poskytuje kvalitní zboží Přesvědčte se sami! Máme toho více, podívejte se taky na další kvalitní produkty značky DBK. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a žádaný produkt Moderní rohová sedací souprava Lara MAX, šedá od známého předního výrobce DBK jednoduše pořídíte tady teď právě téměř zdarma. Nyní za 18 349 Kč.