Moderní rohová sedací souprava Lara MAX, hnědá

Lara je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor  Sedací souprava má... více informací »
Moderní rohová sedací souprava Lara MAX
Značka: DBK
18 349 Kč
Ověřit dostupnost
Lara je moderní sedací souprava v kvalitním provedení  Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor  Sedací souprava má...

Lara je moderní sedací souprava v kvalitním provedení 
Sedací souprava je rozkládací + úložný prostor 
Sedací souprava má univerzální pravo-levý roh 
Nyní pouze u nás za TOP akční cenu! 
Kvalitní výpln sedáků zajištuje pohodlné a příjemné sezení  
Akční cena je platná pro provedení jako na fotografii!  

 
Rozměry
292x180cm 
Plocha po rozložení: 237x131cm
Výška sedu: 45 cm
 
ELEGANTNÍ SEDACÍ SOUPRAVA LARA 
 
Nová sedačka? Měla by být elegantní, funkční, pohodlná a prostě jedinečná? Právě jste takovou našli! Sedací souprava Lara bude perlou vašeho obýváku. Moderní křivky, pohodlné polštáře, dostatek prostoru pro lenošení, to vše si můžete dopřát! Neváhejte a pospíchejte, obdivné pohledy hostů si budete moct vychutnávat s každou další návštěvou!
 Neodolatelný výrobek dostanete mimo jiné tu na našich stránkách umístěný v sekci sedačky rohové! Prozkoumejte ještě další produkty ze zmíněné sekce ve výprodejové akci! Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. Mrkněte na další vybrané produkty značky DBK. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbená značka DBK dlouhodobě dodává prvotřídní výrobky. Udělejte si radost!

Akční a ve slevě výrobek Moderní rohová sedací souprava Lara MAX, hnědá od značky s dlouholetou historií DBK získáte zde opravdu levně! Levně za cenu 18 349 Kč.