Moderní rohová sedací souprava Calisto medium, šedá Roh: Orientace rohu Levý roh

Kvalitní sedací souprava Calisto nyní se slevou  Sedací souprava je rozkládací u  Návštěvu potěší možnost přespat a vás... více informací »
Moderní rohová sedací souprava Calisto medium
Značka: MSF
29 457 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní sedací souprava Calisto nyní se slevou  Sedací souprava je rozkládací u  Návštěvu potěší možnost přespat a vás...

Kvalitní sedací souprava Calisto nyní se slevou 
Sedací souprava je rozkládací u 
Návštěvu potěší možnost přespat a vás snadné rozkládání 
Cena je platná pro potah jako na fotografii 
Kvalitní žinilkový potah Power  
Dodáváme v provedení pravý či levý roh 
Moderní a nadčasový design
Pohodlné polohovací záhlavníky jsou v ceně sedačky 

Rozměry: 
271x183cm
Výška: 97-112cm  
Plocha pro spaní: 204x120cm 
 
VÍCE POTAHŮ NA VÝBĚR V KAMENNÝCH PRODEJNÁCH – v e-shopu je pouze omezená nabídka potahů. Navštivte některou z našich kamenných prodejen a vybírejte z větší nabídky potahů. Oblíbený a kvalitní produkt Moderní rohová sedací souprava Calisto medium, šedá Roh: Orientace rohu lze zakoupit jednoduše tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii sedačky rohové. Vyhledejte si ostatní kousky z této oblíbené sekce za parádní cenu! To ale není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od značky MSF. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel MSF vás obohatí o špičkový sortiment. A to je teprve začátek.

Výjimečný a žádaný produkt Moderní rohová sedací souprava Calisto medium, šedá Roh: Orientace rohu Levý roh od top výrobce MSF můžete sehnat na našich stránkách teď v bezva akci. Ve skvělé akci za 29 457 Kč.