Moderní postel z eko-kůže Celeste, šedá

Postel Celeste 160x200cm Vysoké čelo s výplní v eko-kůži  Postel včetně roštu a úložného prostoru  Cena je bez... více informací »
Moderní postel z eko-kůže Celeste
Značka: GIB
11 556 Kč
Ověřit dostupnost
Postel Celeste 160x200cm Vysoké čelo s výplní v eko-kůži  Postel včetně roštu a úložného prostoru  Cena je bez...

Postel Celeste 160x200cm
Vysoké čelo s výplní v eko-kůži 
Postel včetně roštu a úložného prostoru 
Cena je bez matrace
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Postel: 175×91,5x215cm, ložná plocha: 160x200cm
 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Kvalitní provedení postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem, ale bez matrace. Bez matrace proto, aby si každý mohl vybrat matraci, která mu nejvíce vyhovuje. Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.Hodně prodávaný kus Moderní postel z eko-kůže je k dostání právě nyní tady na našem webu ve známé rubrice čalouněné postele! Připravili jsme pro vás ještě jiné zboží z této populární kategorie za internetové ceny! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Máme v nabídce ovšem více kousků značky GIB. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný výrobek Moderní postel z eko-kůže Celeste, šedá od značky s dlouholetou historií GIB jde získat právě zde ve výhodné akci. V současnosti pořídíte za cenu 11 556 Kč.