Moderní postel z eko-kůže Celeste, černá

Postel Celeste 160x200cm Vysoké čelo s výplní v eko-kůži  Postel včetně roštu a úložného prostoru  Cena je bez... více informací »
Moderní postel z eko-kůže Celeste
Značka: GIB
11 556 Kč
Ověřit dostupnost
Postel Celeste 160x200cm Vysoké čelo s výplní v eko-kůži  Postel včetně roštu a úložného prostoru  Cena je bez...

Postel Celeste 160x200cm
Vysoké čelo s výplní v eko-kůži 
Postel včetně roštu a úložného prostoru 
Cena je bez matrace
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Postel: 215×91,5x175cm, ložná plocha: 160x200cm
 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Kvalitní provedení postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem, ale bez matrace. Bez matrace proto, aby si každý mohl vybrat matraci, která mu nejvíce vyhovuje. Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Vysoce kvalitní produkt Moderní postel z eko-kůže Celeste, můžete dostat v pohodě tady a teď na našich stránkách v populární sekci čalouněné postele. Pořiďte si kvalitní produkty ve zmíněné kategorii za super cenu. Oblíbený dodavatel GIB nabízí prvotřídní zboží. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás další prověřené produkty od dodavatele GIB. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Moderní postel z eko-kůže Celeste, černá od dodavatele zboží GIB lze pořídit momentálně za parádní cenu. Aktuálně za 11 556 Kč.