Moderní postel Lebrasco, 180x200cm, šedá Monolith + LED

  Moderní postel Lbrasco nyní za TOP cenu!  Cena platí pro potah na fotografii  Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je... více informací »
Moderní postel Lebrasco
Značka: ELT
22 299 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní postel Lbrasco nyní za TOP cenu!  Cena platí pro potah na fotografii  Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je...

 

Moderní postel Lbrasco nyní za TOP cenu! 
Cena platí pro potah na fotografii 
Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Součástí je LED podsvícení v čele postele  
Součástí je úložný prostor 
Postel nezahrnuje matraci 
Rošt je v ceně postele 
Dekorace nejsou v ceně 
Celková nosnost je 250kg

Parametry  
202x232cm 
Ložná plocha: 180x200cm 
Výška rámu: 30cm (výška lehací plochy dle zvolené matrace) 
Výška čela: 90cm 
 
 
Neodolatelný produkt Moderní postel Lebrasco, 180x200cm, šedá Monolith + LED je dostupný pohodlně tady u nás umístěný v rubrice postele 180×200 cm. Nyní můžete najít skvělé kusy z této známé rubriky snadno online! Přední značka ELT vám může poskytnout top sortiment Udělejte si radost! Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další zboží od dodavatele ELT. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vynikající kousek Moderní postel Lebrasco, 180x200cm, šedá Monolith + LED od značky se skvělou pověstí ELT najdete u nás teď skutečně levně! Výhodně za cenu 22 299 Kč.