Moderní postel Lebrasco, 180x200cm, hnědá Monolith + LED

  Moderní postel Lbrasco nyní za TOP cenu!  Cena platí pro potah na fotografii  Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová... více informací »
Moderní postel Lebrasco
Značka: ELT
22 299 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní postel Lbrasco nyní za TOP cenu!  Cena platí pro potah na fotografii  Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová...

 

Moderní postel Lbrasco nyní za TOP cenu! 
Cena platí pro potah na fotografii 
Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Součástí je LED podsvícení v čele postele  
Součástí je úložný prostor 
Postel nezahrnuje matraci 
Rošt je v ceně postele 
Dekorace nejsou v ceně 
Celková nosnost je 250kg

Parametry  
202x232cm 
Ložná plocha: 180x200cm 
Výška rámu: 30cm (výška lehací plochy dle zvolené matrace) 
Výška čela: 90cm 
 
 Neodolatelný produkt je k sehnání právě tady na stránkách umístěný v kategorii postele 180×200 cm. Máme pro vás nové výrobky ve zmiňované kategorii za výprodejovou cenu! Značka ELT má v nabídce špičkové produkty Nové kousky každý den. Možná hledáte něco jiného, u nás nabízíme více. Máme v nabídce také více skvělých produktů značky ELT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento designový kousek Moderní postel Lebrasco, 180x200cm, hnědá Monolith + LED pocházející od značky ELT jednoduše můžete najít zrovna za výhodné peníze! Akční cena 22 299 Kč.