Moderní postel Lebrasco, 180x200cm, černá Monolith + LED

  Moderní postel Lbrasco nyní za TOP cenu!  Cena platí pro potah na fotografii  Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová... více informací »
Moderní postel Lebrasco
Značka: ELT
22 299 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní postel Lbrasco nyní za TOP cenu!  Cena platí pro potah na fotografii  Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová...

 

Moderní postel Lbrasco nyní za TOP cenu! 
Cena platí pro potah na fotografii 
Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Součástí je LED podsvícení v čele postele  
Součástí je úložný prostor 
Postel nezahrnuje matraci 
Rošt je v ceně postele 
Dekorace nejsou v ceně 
Celková nosnost je 250kg

Parametry  
202x232cm 
Ložná plocha: 180x200cm 
Výška rámu: 30cm (výška lehací plochy dle zvolené matrace) 
Výška čela: 90cm 
 
  Tento kvalitní a žádaný produkt Moderní postel Lebrasco, 180x200cm, černá Monolith + LED můžete dostat právě zde tady u nás zařazený v sekci postele 180×200 cm! Podívejte se na ještě další produkty z této kategorie za výhodné peníze. Věhlasný dodavatel ELT pro vás vyrábí špičkové zboží. To není všechno, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky od dodavatele ELT. Najdete je níže na této stránce.

Výjimečný výrobek Moderní postel Lebrasco, 180x200cm, černá Monolith + LED s pečetí kvality od značky ELT je k dispozici online za zcela nejnižší cenu! Výhodně za 22 299 Kč.