Moderní pohovka s rozkladem Mediro, žlutá Monolith

Moderní pohovka Mediro  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Sedačka v kvalitní žinilkové... více informací »
Moderní pohovka s rozkladem Mediro
Značka: ELT
21 199 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní pohovka Mediro  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Sedačka v kvalitní žinilkové...

Moderní pohovka Mediro 
Nyní za super akční cenu
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru

Rozklad s funkcí automat – snadné rozkládání bez námahy 
Kvalitní výplně sedáků HR pěnou

 

Rozměry: 
250x95x90cm 
Plocha po rozložení: 200x145cm 
Výška sedu: 40cm 
Hloubka sedu: 58cm 
Výška nožiček: 13cm 
Tento kvalitní a levný výrobek jde získat právě nyní tady na webu ve známé rubrice pohovky – 3 sedáky. Nyní si můžete koupit akční produkty ve zmíněné kategorii z pohodlí domova. Mezi zákazníky oblíbená značka ELT pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní sortiment A to ještě není vše.

Unikátní a oblíbený produkt Moderní pohovka s rozkladem Mediro, žlutá Monolith od značky se zárukou kvality ELT můžete pořídit u nás teď za akční cenu. Právě lze objednat jen za 21 199 Kč.