Moderní pohovka s rozkladem Mediro, šedá Monolith

Moderní pohovka Mediro  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Sedačka v kvalitní žinilkové... více informací »
Moderní pohovka s rozkladem Mediro
Značka: ELT
21 199 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní pohovka Mediro  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Sedačka v kvalitní žinilkové...

Moderní pohovka Mediro 
Nyní za super akční cenu
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Sedačka v kvalitní žinilkové látce Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu.
Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru

Rozklad s funkcí automat – snadné rozkládání bez námahy 
Kvalitní výplně sedáků HR pěnou

 

Rozměry: 
250x95x90cm 
Plocha po rozložení: 200x145cm 
Výška sedu: 40cm 
Hloubka sedu: 58cm 
Výška nožiček: 13cm  Tento kvalitní a levný produkt Moderní pohovka s rozkladem naleznete ještě tady u nás v populární kategorii pohovky – 3 sedáky. Nyní koupíte unikátní produkty z této známé sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Věhlasná značka ELT dlouhodobě poskytuje prvotřídní sortiment. Vždyť to vidíte sami. To však není vše, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na více skvělých kousků značky ELT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný výrobek Moderní pohovka s rozkladem Mediro, šedá Monolith od dodavatele kvalitních produktů ELT máte možnost pořídit na našich stránkách teď ve slevě! K sehnání zrovna v akci za 21 199 Kč.