Moderní pohovka s rozkladem Darina, vínová Velvet

Moderní pohovka Darina  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Dodáváme v provedení kvalitní... více informací »
Moderní pohovka s rozkladem Darina
Značka: ELT
21 299 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní pohovka Darina  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Dodáváme v provedení kvalitní...

Moderní pohovka Darina 
Nyní za super akční cenu
Cena je platná pro potah na hlavní fotografii 
Dodáváme v provedení kvalitní žinilková látka Velvet –  sametová látka, která je měkká a jemná na dotek. Magic Velvet má certifikát Cleanaboo, což ztěžuje vstřebávání kapaliny do struktury nábytku. Materiál navíc získal certifikát PETPROOF, který potvrzuje jeho vysokou odolnost proti poškrábání způsobeným drápy zvířat. 
Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru

Rozklad s funkcí automat – snadné rozkládání bez námahy 
Kvalitní výplně sedáků HR pěnou 

 
Rozměry: 
260x90cm 
Plocha po rozložení: 215x145cm 
Výška sedu: 40cm  Tento designový produkt Moderní pohovka s rozkladem Darina, je k dispozici právě tady u nás ve známé sekci pohovky – 3 sedáky. Nyní můžete získat vyjímečné produkty z této populární rubriky za parádní cenu! To ovšem není vše, náš sortiment je široký! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od značky ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka ELT dlouhodobě prodává kvalitní sortiment

Hodně žádaný produkt Moderní pohovka s rozkladem Darina, vínová Velvet pocházející od značky ELT lze koupit aktuálně na našich stránkách trvale výhodně! Aktuálně za 21 299 Kč.