Moderní kuchynská linka Madrid 260cm, artisan/černý mat

  Moderní kuchynská linka Madrid  Korpus v dekoru: dub artisan  Dvířka v dekoru: dub artisan / černý mat  Dodáváme včetně... více informací »
Moderní kuchynská linka Madrid 260cm
Značka: STZ
12 874 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní kuchynská linka Madrid  Korpus v dekoru: dub artisan  Dvířka v dekoru: dub artisan / černý mat  Dodáváme včetně...

  Moderní kuchynská linka Madrid  Korpus v dekoru: dub artisan  Dvířka v dekoru: dub artisan / černý mat  Dodáváme včetně madel  Pracovní deska není součástí  Lze zakoupit jako celou sestavu nebo i jednotlivé elementy Sestava 260cm zahrnuje: Dolní: 80cm dřezová + 80cm + 60cm zásuvková + 40cm zásuvková  Horní: 80cm vitrína + 80cm + 60cm + 40cm  Madla 160mm Nábytek je dodáván v demontu Cena nezahrnuje dekorace a kuchynské spotřebiče 
Cena nezahrnuje dřez    Rozměry: (šířka x výška x hloubka) 
Viz. jednotlivé skřínky v souvisejícím zboží  Nový produkt Moderní kuchynská linka Madrid 260cm, je k dostání právě nyní tu na našem webu zařazený v sekci uncategorized. Podívejte se na jiné produkty z této známé sekce na pár kliknutí. Známá značka vám nabízí skvělý sortiment Nabídka platí do vyprodání zásob! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete více skvělých produktů od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Nový produkt Moderní kuchynská linka Madrid 260cm, artisan/černý mat od společnosti STZ jednoduše naleznete zrovna dnes v bezva akci. Nyní získáte od 12 874 Kč.