Moderní jídelní židle/křeslo Cannes, černá

Moderní jídelní židle  Kvalitní žinilkový potah Magic Velvet - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta... více informací »
Moderní jídelní židle/křeslo Cannes
Značka: Mjn
4 861 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní jídelní židle  Kvalitní žinilkový potah Magic Velvet - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta...

Moderní jídelní židle 
Kvalitní žinilkový potah Magic Velvet – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. 
Podstavec: ocel 
Nosnost: 150kg 
Rozměry viz. nákres ve fotogalerii  Kvalitní a oblíbený výrobek Moderní jídelní židle/křeslo Cannes, černá můžete získat prostě tady na webu umístěný v sekci jídelní židle – čalouněné. Nyní pořídíte unikátní produkty ve zmíněné kategorii za výborné peníze. Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete více skvělých produktů od dodavatele Mjn. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Mjn nabízí vynikající produkty.

Hodně povedený produkt Moderní jídelní židle/křeslo Cannes, černá od společnosti s předním postavením na trhu Mjn jednoduše seženete v aktuální nabídce za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte za 4 861 Kč.