Moderní bytový nábytek Celeste V

Velmi moderní obývací systém Celeste  Dodáváme v dekoru bílá / bílý lesk, černá / černý lesk nebo dub zlatý  Lze zakoupit... více informací »
Moderní bytový nábytek Celeste V
Značka: GIB
11 756 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi moderní obývací systém Celeste  Dodáváme v dekoru bílá / bílý lesk, černá / černý lesk nebo dub zlatý  Lze zakoupit...

Velmi moderní obývací systém Celeste 
Dodáváme v dekoru bílá / bílý lesk, černá / černý lesk nebo dub zlatý 
Lze zakoupit jako celou setstavu nebo i jednotlivé elementy 
Sestava V zahrnuje: 2x TV stolek 150 + 3x vitrína + police 
LED osvětlení lze dokoupit 
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka)
Viz. jednotlivé elementy níže 

 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Zajímavý produkt Moderní bytový nábytek Celeste je k dostání právě nyní tady na webu zařazený v sekci moderní obývací stěny cena 6 – 12 tis. kč! Připravili jsme pro vás ještě podobné výrobky z této populární sekce za super cenu! To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! Podívejte se taky na další kvalitní produkty od značky GIB. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka GIB svým zákazníkům dodává kvalitní produkty Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento unikátní kus Moderní bytový nábytek Celeste V od naší známé značky GIB snadno najdete momentálně v naši nabídce za mimořádně nízkou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 11 756 Kč.