Moderní box spring postel Vateno 180×200, modrá Itaka

  Moderní box spring postel Vateno  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Itaka) Pozornost přitahuje vysoká odolnost proti... více informací »
Moderní box spring postel Vateno 180x200
Značka: FUT
14 979 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Vateno  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Itaka) Pozornost přitahuje vysoká odolnost proti...

 

Moderní box spring postel Vateno 
Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Itaka)
Pozornost přitahuje vysoká odolnost proti oděru potvrzená testem Martindale. V testu látka získala odolnost na 100 000 cyklů! Navíc látka není náchylná k žmolkování a má vlastnosti, které omezují absorpci kapaliny do struktury látky. Díky těmto vlastnostem si látka zachová svůj původní vzhled po dlouhou dobu. 
Postel je dodávána včetně matrací 
Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí 
Celková nosnost je 240kg
Součástí je 2x úložný prostor 
Součástí je topper (krycí matrace) 

 
 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box, na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
185x208x106cm 
Ložná plocha: 180x200cm
Výška ložné plochy: 46cm 
 
 Vysoce kvalitní výrobek Moderní box spring postel Vateno 180×200, modrá Itaka jde pořídit již dnes tady na webu v populární kategorii postele 180×200 cm! Máme pro vás zcela nové produkty z naší kategorie za výprodejovou cenu! Tato značka FUT má velmi kvalitní produkty

Tento neodolatelný výrobek Moderní box spring postel Vateno 180x200, modrá Itaka od značky FUT snadno můžete najít ještě dnes extra výhodně! V akci za cenu 14 979 Kč.