Moderní box spring postel Stefanie 180×200, černá

  Moderní box spring postel Stefanie  Akční cena platí pro potah na fotografii (eko-kůže) Postel je dodávána včetně... více informací »
Moderní box spring postel Stefanie 180x200
Značka: Mjn
19 880 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Stefanie  Akční cena platí pro potah na fotografii (eko-kůže) Postel je dodávána včetně...

 

Moderní box spring postel Stefanie 
Akční cena platí pro potah na fotografii (eko-kůže)
Postel je dodávána včetně středně tvrdých pružinových matrací + topperu 
Součástí je 2x úl. prostor přístupný z boku postele 
Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí 
Celková nosnost je 250kg

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
185x215x112cm 
Ložná plocha: 180x200cm
Výška ložné plochy: 52,5cm 
 
 
 Výjimečný a žádaný kousek Moderní box spring postel Stefanie 180×200, černá lze sehnat právě zde tady u nás v oblíbené kategorii postele 180×200 cm. Nyní si můžete vybrat ještě jiné zboží z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Významná značka Mjn pro vás připravuje prvotřídní produkty Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další kousky od výrobce Mjn. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý výrobek Moderní box spring postel Stefanie 180x200, černá od společnosti s předním postavením na trhu Mjn můžete najít na našich stránkách teď právě za mimořádně nízkou cenu! Stojí teď u nás 19 880 Kč.