Moderní box spring postel Stefanie 180×200, bílá

  Moderní box spring postel Stefanie  Akční cena platí pro potah na fotografii (eko-kůže) Postel je dodávána včetně... více informací »
Moderní box spring postel Stefanie 180x200
Značka: Mjn
19 880 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Stefanie  Akční cena platí pro potah na fotografii (eko-kůže) Postel je dodávána včetně...

 

Moderní box spring postel Stefanie 
Akční cena platí pro potah na fotografii (eko-kůže)
Postel je dodávána včetně středně tvrdých pružinových matrací + topperu 
Součástí je 2x úl. prostor přístupný z boku postele 
Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí 
Celková nosnost je 250kg

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
185x215x112cm 
Ložná plocha: 180x200cm
Výška ložné plochy: 52,5cm 
 
 
 
Tento velmi žádaný produkt Moderní box spring postel Stefanie naleznete bez obtíží tu na stránkách ve známé kategorii postele 180×200 cm! Nyní najdete další zboží ve zmiňované kategorii z pohodlí domova. Tato značka Mjn vám může nabídnout vysoce kvalitní výrobky. Přesvědčte se sami! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží značky Mjn. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Moderní box spring postel Stefanie 180x200, bílá od populární značky Mjn snadno můžete pořídit nyní za super peníze! Zrovna teď v akci za 19 880 Kč.