Moderní box spring postel Stefanie 160×200, černá

  Moderní box spring postel Stefanie  Akční cena platí pro potah na fotografii (eko-kůže) Postel je dodávána včetně středně tvrdých... více informací »
Moderní box spring postel Stefanie 160x200
Značka: Mjn
19 342 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Stefanie  Akční cena platí pro potah na fotografii (eko-kůže) Postel je dodávána včetně středně tvrdých...

 

Moderní box spring postel Stefanie 
Akční cena platí pro potah na fotografii (eko-kůže)
Postel je dodávána včetně středně tvrdých pružinových matrací + topperu 
Součástí je 2x úl. prostor přístupný z boku postele 
Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí 

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
165x215x112cm 
Ložná plocha: 160x200cm
Výška ložné plochy: 52,5cm 
 
 
 Kvalitní a žádaný produkt Moderní box spring postel Stefanie 160×200, černá můžete koupit bezprostředně tady u nás v oblíbené sekci ložnice! Nyní koupíte zlevněné produkty z této oblíbené sekce za příznivou cenu.

Velmi oblíbený produkt Moderní box spring postel Stefanie 160x200, černá od spolehlivého výrobce Mjn máte možnost pořídit na našich stránkách teď právě za báječnou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 19 342 Kč.