Moderní box spring postel Stefanie 160×200, bílá

  Moderní box spring postel Stefanie  Akční cena platí pro potah na fotografii (eko-kůže) Postel je dodávána včetně... více informací »
Moderní box spring postel Stefanie 160x200
Značka: Mjn
19 342 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Stefanie  Akční cena platí pro potah na fotografii (eko-kůže) Postel je dodávána včetně...

 

Moderní box spring postel Stefanie 
Akční cena platí pro potah na fotografii (eko-kůže)
Postel je dodávána včetně středně tvrdých pružinových matrací + topperu 
Součástí je 2x úl. prostor přístupný z boku postele 
Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí 

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
165x215x112cm 
Ložná plocha: 160x200cm
Výška ložné plochy: 52,5cm 
 
 
 
Tento akční kus seženete právě nyní tady u nás v sekci ložnice! Mrkněte na zlevněné výrobky z této kategorie za nejnižší cenu.

Tento unikátní produkt Moderní box spring postel Stefanie 160x200, bílá od skvělé značky Mjn jednoduše seženete v naší nabídce v bezva akci. V akci za cenu 19 342 Kč.