Moderní box spring postel Stefanie 140×200, černá

  Moderní box spring postel Stefanie  Akční cena platí pro potah na fotografii (eko-kůže) Postel je dodávána včetně... více informací »
Moderní box spring postel Stefanie 140x200
Značka: Mjn
18 268 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Stefanie  Akční cena platí pro potah na fotografii (eko-kůže) Postel je dodávána včetně...

 

Moderní box spring postel Stefanie 
Akční cena platí pro potah na fotografii (eko-kůže)
Postel je dodávána včetně středně tvrdých pružinových matrací + topperu 
Součástí je 2x úl. prostor přístupný z boku postele 
Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí 

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
145x215x112cm 
Ložná plocha: 140x200cm
Výška ložné plochy: 52,5cm 
 
 
  Ve slevě produkt Moderní box spring postel Stefanie 140×200, černá jde koupit mimo jiné tady na webu ve známé rubrice ložnice! Pořiďte si ještě další výrobky z naší sekce za nejlepší ceny. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás také více produktů značky Mjn. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Mjn pro své zákazníky prodává špičkové zboží. Udělejte si radost!

Tento akční a ve slevě produkt Moderní box spring postel Stefanie 140x200, černá od skvělého výrobce Mjn lze koupit ještě dnes pořád výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 18 268 Kč.