Moderní box spring postel Stefanie 140×200, bílá

  Moderní box spring postel Stefanie  Akční cena platí pro potah na fotografii (eko-kůže) Postel je dodávána včetně... více informací »
Moderní box spring postel Stefanie 140x200
Značka: Mjn
18 268 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Stefanie  Akční cena platí pro potah na fotografii (eko-kůže) Postel je dodávána včetně...

 

Moderní box spring postel Stefanie 
Akční cena platí pro potah na fotografii (eko-kůže)
Postel je dodávána včetně středně tvrdých pružinových matrací + topperu 
Součástí je 2x úl. prostor přístupný z boku postele 
Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí 

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
145x215x112cm 
Ložná plocha: 140x200cm
Výška ložné plochy: 52,5cm 
 
 
  Exkluzivní kousek Moderní box spring postel Stefanie 140×200, bílá máte možnost získat pohodlně tady na webu umístěný v sekci ložnice. Nyní najdete ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za rozumné peníze.

Tento levný produkt Moderní box spring postel Stefanie 140x200, bílá od této skvělé značky Mjn máte možnost dostat právě teď v naší nabídce téměř zdarma. Výhodně za super cenu 18 268 Kč.