Moderní box spring postel Solo 180×200, šedá Cosmic

  Moderní box spring postel Solo  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Cosmic) Postel je dodávána včetně... více informací »
Moderní box spring postel Solo 180x200
Značka: FUT
13 374 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Solo  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Cosmic) Postel je dodávána včetně...

 

Moderní box spring postel Solo 
Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Cosmic)
Postel je dodávána včetně matrací 
Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí 
Celková nosnost je 240kg
Bez úložného prostoru 
Součástí je topper (krycí matrace) 

 
 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box, na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
185x208x106cm 
Ložná plocha: 180x200cm
Výška ložné plochy: 54cm 
 
 
Tento akční a ve slevě produkt Moderní box spring postel Solo 180×200, šedá získáte bez obtíží u nás zařazený v rubrice postele 180×200 cm! Nyní pořídíte oblíbené zboží z naší sekce v akci! To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce však také další kousky značky FUT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce FUT pro vás vyrábí velmi kvalitní zboží. Přesvědčte se!

Kvalitní produkt Moderní box spring postel Solo 180x200, šedá Cosmic od společnosti s výborným jménem FUT máte možnost sehnat bezpečně online za výhodné peníze. Akční ceny od 13 374 Kč.