Moderní box spring postel Solo 180×200, černá Cosmic

  Moderní box spring postel Solo  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Cosmic) Postel je dodávána včetně... více informací »
Moderní box spring postel Solo 180x200
Značka: FUT
13 374 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Solo  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Cosmic) Postel je dodávána včetně...

 

Moderní box spring postel Solo 
Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Cosmic)
Postel je dodávána včetně matrací 
Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí 
Celková nosnost je 240kg
Bez úložného prostoru 
Součástí je topper (krycí matrace) 

 
 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box, na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
185x208x106cm 
Ložná plocha: 180x200cm
Výška ložné plochy: 54cm 
 
 Tento levný produkt Moderní box spring postel Solo 180×200, černá Cosmic získáte právě tady na našich stránkách v kategorii postele 180×200 cm. Získejte zcela nové zboží ze zmíněné sekce za nejnižší cenu. Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte na další skvělé produkty od značky FUT. Najdete je níže na této stránce. Věhlasný dodavatel FUT má v nabídce vysoce kvalitní zboží

Tento designový produkt Moderní box spring postel Solo 180x200, černá Cosmic od skvělé značky FUT najdete zrovna za parádní cenu. V současnosti za 13 374 Kč.