Moderní box spring postel Satore 180×200, šedá

  Moderní box spring postel Satore  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Rico ) Postel je dodávána... více informací »
Moderní box spring postel Satore 180x200
Značka: Mjn
13 505 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Satore  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Rico ) Postel je dodávána...

 

Moderní box spring postel Satore 
Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Rico )
Postel je dodávána včetně středně tvrdých pružinových matrací + topperu Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí 
Topper je možné prát 
Bez úložného prostoru 

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box, na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
185x207x107cm 
Ložná plocha: 180x200cm
Výška ložné plochy: 54cm 
 
  Super produkt Moderní box spring postel Satore máte možnost dostat lehce tu na stránkách umístěný v kategorii postele 180×200 cm. Najděte si akční produkty z naší kategorie za výhodnou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete další skvělé zboží značky Mjn. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Mjn má top výrobky.

Hodně prodávaný výrobek Moderní box spring postel Satore 180x200, šedá od dodavatele se skvělou pověstí Mjn lze zakoupit v naší internetové nabídce za skvělou cenu. Aktuálně v akci za 13 505 Kč.