Moderní box spring postel Satore 180×200, hnědá

  Moderní box spring postel Satore  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Rico ) Postel je dodávána... více informací »
Moderní box spring postel Satore 180x200
Značka: Mjn
13 505 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Satore  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Rico ) Postel je dodávána...

 

Moderní box spring postel Satore 
Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Rico )
Postel je dodávána včetně středně tvrdých pružinových matrací + topperu Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí 
Topper je možné prát 
Bez úložného prostoru 

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box, na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
185x207x107cm 
Ložná plocha: 180x200cm
Výška ložné plochy: 54cm 
 
  Velmi oblíbený produkt Moderní box spring postel máte možnost získat rovnou tady na našem webu v populární rubrice postele 180×200 cm! Nyní můžete koupit vyjímečné výrobky z naší kategorie za super peníze.

Oblíbený a akční výrobek Moderní box spring postel Satore 180x200, hnědá od skvělé a známé značky Mjn snadno seženete na našich stránkách nyní až neuvěřitelně levně! Nabídky od 13 505 Kč.