Moderní box spring postel Garda 90×200, žlutá Monolith

Moderní box spring postel  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii Žinilka Monolith - příjemná na dotek a odolná... více informací »
Moderní box spring postel Garda 90x200
Značka: ELT
11 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní box spring postel  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii Žinilka Monolith - příjemná na dotek a odolná...

Moderní box spring postel 
Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii
Žinilka Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu. 
Postel je dodávána včetně matrací 
Součástí je úl. prostor přístupný z boku postele 
Celková nosnost je 120kg

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
90x210x108cm 
Ložná plocha: 90x200cm
Výška ložné plochy: 53cm 
 
 
Unikátní a oblíbený produkt Moderní box spring postel Garda 90×200, žlutá Monolith můžete koupit bezstarostně na našich stránkách v rubrice ložnice. Najděte si parádní produkty z této kategorie ve slevě! Přední značka ELT nabízí skvělé zboží. To ale není vše, naše nabídka je široká. Podívejte se také na více kousků od výrobce ELT. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a levný výrobek Moderní box spring postel Garda 90x200, žlutá Monolith od společnosti se zárukou kvality ELT lze nakoupit zde za mimořádně nízkou cenu! Nyní pořídíte za super cenu 11 999 Kč.