Moderní box spring postel Garda 90×200, zelená Monolith

Moderní box spring postel  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii Žinilka Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka... více informací »
Moderní box spring postel Garda 90x200
Značka: ELT
11 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní box spring postel  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii Žinilka Monolith - příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka...

Moderní box spring postel 
Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii
Žinilka Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu. 
Postel je dodávána včetně matrací 
Součástí je úl. prostor přístupný z boku postele 
Celková nosnost je 120kg

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
90x210x108cm 
Ložná plocha: 90x200cm
Výška ložné plochy: 53cm 
 
 
Tento nejprodávanější produkt Moderní box spring postel Garda 90×200, lze získat právě na našem webu v rubrice ložnice. Mrkněte na oblíbené zboží z této známé sekce za výhodné peníze! Možná hledáte něco jiného, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od výrobce ELT. Najdete je níže na této stránce. Věhlasný výrobce ELT pro své zákazníky poskytuje top výrobky Vždyť to vidíte sami!

Tento levný produkt Moderní box spring postel Garda 90x200, zelená Monolith od této skvělé značky ELT jde pořídit aktuálně na našich stránkách za akční cenu. Nyní nakoupíte za 11 999 Kč.