Moderní box spring postel Garda 90×200, šedá Monolith

Moderní box spring postel  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii Žinilka Monolith - příjemná na dotek a odolná... více informací »
Moderní box spring postel Garda 90x200
Značka: ELT
11 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní box spring postel  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii Žinilka Monolith - příjemná na dotek a odolná...

Moderní box spring postel 
Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii
Žinilka Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu. 
Postel je dodávána včetně matrací 
Součástí je úl. prostor přístupný z boku postele 
Celková nosnost je 120kg

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
90x210x108cm 
Ložná plocha: 90x200cm
Výška ložné plochy: 53cm 
 
 Unikátní a žádaný kousek Moderní box spring postel Garda 90×200, šedá najdete právě nyní tu na našich stránkách v oblíbené kategorii ložnice! Připravili jsme pro vás parádní produkty z této kategorie za internetové ceny.

Tento oblíbený kousek Moderní box spring postel Garda 90x200, šedá Monolith od populárního výrobce ELT máte možnost získat právě teď v naší nabídce za parádní cenu! Cena již od 11 999 Kč.