Moderní box spring postel Garda 90×200, modrá Savana

Moderní box spring postel  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (režná látka Savana)  Postel je dodávána včetně... více informací »
Moderní box spring postel Garda 90x200
Značka: ELT
10 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní box spring postel  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (režná látka Savana)  Postel je dodávána včetně...

Moderní box spring postel 
Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (režná látka Savana) 
Postel je dodávána včetně matrací 
Součástí je úl. prostor přístupný z boku postele 
Celková nosnost je 120kg

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
90x210x108cm 
Ložná plocha: 90x200cm
Výška ložné plochy: 53cm 
 
  Kvalitní a levný produkt Moderní box spring postel Garda 90×200, máte možnost nakoupit lehce tady a teď na našem webu umístěný v rubrice ložnice! Nyní pořídíte zcela nové výrobky z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu. To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Mrkněte na další produkty od dodavatele ELT. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka ELT může nabídnout špičkové produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Tento diskontní výrobek Moderní box spring postel Garda 90x200, modrá Savana značky ELT máte možnost dostat momentálně v naši nabídce se slevou. Výhodně za super cenu 10 999 Kč.