Moderní box spring postel Garda 90×200, modrá Monolith

Moderní box spring postel  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii Žinilka Monolith - příjemná na dotek a odolná... více informací »
Moderní box spring postel Garda 90x200
Značka: ELT
11 999 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní box spring postel  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii Žinilka Monolith - příjemná na dotek a odolná...

Moderní box spring postel 
Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii
Žinilka Monolith – příjemná na dotek a odolná plyšová látka. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Monolith je látka vysoce odolná proti vyblednutí a žmolkování. Látka se vyznačuje stínováním materiálu. 
Postel je dodávána včetně matrací 
Součástí je úl. prostor přístupný z boku postele 
Celková nosnost je 120kg

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
90x210x108cm 
Ložná plocha: 90x200cm
Výška ložné plochy: 53cm 
 
 
Ve slevě produkt Moderní box spring postel Garda 90×200, lze zakoupit snadno na webu zařazený v kategorii ložnice. Nyní si můžete pořídit akční produkty ze zmíněné kategorie za výprodejovou cenu. To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. U nás najdete další vybrané produkty od výrobce ELT. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Super výrobek Moderní box spring postel Garda 90x200, modrá Monolith od našeho známého výrobce ELT jednoduše pořídíte momentálně extra se slevou! V akci za 11 999 Kč.